Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One S miért dobálja le...

Xbox One S miért dobálja le random az egyik controllert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám az hogy vettem egy Xbox One S konzolt. De haverral mikor multizunk a géphez kapott gyári controllert random ledobja a gép, és újra kell indítani a controllert hogy működjön.

Vettem egy Patrol Tech Controllert az továbbra is csatlakoztatva marad, és hibátlan.

Viszont van hogy tökéletesen működik.

Köze van ennek ahhoz hogy az Xbox Accestories beállításainál. Csak az Add Guest van beállítva? Mert csak az én profilom van betöltve. És itt ugye lehetőség van egy Local profile létrehozására. Hogy ne kelljen még 1 Xbox Live fiók a Split Screen játékhoz. Ilyenkor ugye kiírja a felhasználónevem(1) a haverom által használt controllerhez.


Az érdekes az, Hogy gondoltam rá, esetleg az antenna lehet hibás, mert volt olyan hogy kicsit távolabb mentem, és elvesztette a jelet, nem működött semmi. Ma viszont még a konnyhából is érzékelte. Mi lehet az oka?

Mind 2 controller 1708-as verzió



2018. ápr. 20. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá a telefonos ügyfélszolgálaton(+36-80-018-590), előfordulhat, hogy hibás és cserélni kell, és ebben ők tudnak majd segíteni.
2018. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!