Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » '' Gamer '' laptopnak nincs...

'' Gamer '' laptopnak nincs cd olvasója. Ilyenkor mi a teendő? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Már régen megvettem a GTA V öt és most mivel cd n van meg nem birom felrakni a laptopomra mert nincs cd olvasója. Mit csináljak? Mégegyszer GAMER laptoprol van szó tehát nem valami ócska

2018. ápr. 21. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Gáz.

Mondanám, de én csak simán rádugom a DVD-t és tádá már van is DVD a laptopomon.

Szóval szerezz egyet.


Mégegyszer: SEMMI KÖZE a gamer laptophoz, hogy van-e benne dvd.

2018. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

veszel vagy kölcsön kérsz egy külső olvasót


nem nagy összeg, nevesebbeket ki lehet fogni 5-6ezerért

2018. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Konkrét típus? Mert a Gamer laptop, nem típus csak egy kategória. Vásárlás előtt meg lehetett volna nézni, hogy ebben a típusban van-e vagy nincs.

Amúgy teljesen mindegy mennyire ócska vagy nem ócska, a legtöbb esetben a gyártók kezdik elhagyni azt az eszközt, mert csak a helyet foglalja és manapság mindenki pendrivo-n hordozza az adait, meg alkalmazásboltokból, a netről vásárolják meg és töltik le a tartalmakat.

Amit tehetsz, hogy veszel, hozzá egy külső olvasót, vagy ha lehet aktiválni a dobozos verziót mondjuk Steam-en akkor megteszed és használod úgy.

2018. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Má megint a bonyolult.


Na az új notebook-okban már annyira nincs optikai drive.


Ha meg kell akkor vegyél ilyet.


[link]


Külső DVD, szerintem USB-s.

2018. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Külső dvd olvasó (kb 10 ezer). A gta az nem tom gog? Vagy mi? Uplayen pl lehet azt is hogy ha egyszer már hozzáadtad a könyvtáradhoz akkor kėsőbb le is töltheted nem kell a lemez. Ha tudod akk le is szedheted.
2018. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
KONKRÉT TIPUS: HP Pavilion cb0007nq/cb007nq
2018. ápr. 21. 09:34
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez gamer notebook?


Ez nekem inkább üzleti notebook-nak tűnik.


De nem akarok vitatkozni amúgy.

2018. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát 8GB ram, Intel Core i5 7300HQ 3,5 ghz, Nvidia Geforce 1050
2018. ápr. 21. 09:39
 9/18 anonim válasza:
100%
Manapság már minden játékot meg lehet venni neten letöltősként is (pl. Steam). Haladj a korral, mert ezek szerint a laptopod előtted jár. Én laptop vásárlás után fél évig észre sem vettem, hogy nincs benne meghajtó.
2018. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondom már régen megvan 2 éve. És külső meghajtón kivül hogyan tudom rárakni?
2018. ápr. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!