Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DC 12v,1. 0A hűtőventilátor...

Rhenus kérdése:

DC 12v,1. 0A hűtőventilátor helyett használhatok DC 12v, 0,25A?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Használhatsz

2,5* nagyobb teljesítményű, vagyis várhatóan jóval hangosabb lesz

2018. ápr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Használhatsz, de negyed akkora teljesítményű, így arra számíthatsz hogy sokkal kevesebb levegőt fog szállítani!


(Azt nem tudom hogy az #1-es rajtszámú versenyzőnek hogy jött ki a 2.5 és az hogy nagyobb...)

2018. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat!
2018. ápr. 25. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:

#2!


Úgy, hogy benéztem az 1.0-t 0.1-nek


Neked van igazad, kisebb (negyed) teljesítményű, ezért a használata kérdéses az adott helyen (elég lesz-e)

2018. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég, mivel egy toronyhütőről van szó. Fan nélkül sem megy 55c fölé. Be akarom üzemelni a ventilátort mivel bootolásná mindig hibaüzenet érkezik és nem tudom hogyan kell kiiktatni nyáron lehet hogy nem lessz elég csak a borda. Intel i3 processzor.
2018. ápr. 25. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!