Hogy lehet hogy az újabb samsung telefonokhoz adott AKG fülhallgató iszonyat drága, de vannak boltok ahol tízszer olcsóbb?

Figyelt kérdés
A Samsung üzletébe 30 ezer, Iponon meg Extreme digital-nál 14-18 ezer és vannak boltok árukeresőnél ahol van 3 meg 4-5 ezerért is. Lehetséges hogy ezek csak olcsó replikák? Egyik ilyen olcsó üzletben sem volt feltűntetve hogy az, de láttam hogy írták és elbizonytalított.

2018. ápr. 30. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ott megbízható boltnál kell vásárolni.
2018. ápr. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy hamis, ennyit tesz rá a két bolt.
2018. ápr. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ha tudnád hogy mennyi az ára önköltségen ... 2-3 dollár.
2018. ápr. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, bestmarkt-on kétszer van fent ugyanez a fülhallgató és az egyiknek 18 ezer az ára a másiknak meg csak 4 ezer. Ez hogy lehet?
2018. ápr. 30. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy replikák. Gondold már át, ha egy gyártó (jelen esetben Samsung) 100 dollárért árulja a saját termékét a saját boltjaiban, miért engedné meg más boltoknak, hogy tized, vagy akár csak fele annyiért árulják? Még ha nagyker áron megveszik a boltok, akkor se lehet annyival olcsóbb. Mellesleg Samsung s8+ is kapható 100 euróért, az is csak egy gagyi másolat. Nem mellesleg az akg egy felső kategóriás márka, vannak 1000dollár körüli fülhallgatói is, szóval ez a 100 dolláros ár egyáltalán nem meglepő egy ilyen gyártó által behangolt fülhallgatónál.
2018. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez így egyértelmű, de az viszont mégis különös, hogy a Samsung a hivatalos oldalán több webshopot is megjelölt, mint vásárlási lehetőség. Ipon, Aqua, Extreme Digital és persze a sajátjuk, a Samsung Experience Store. Ezek közül viszont csak a Samsung árulja 30K-ért és az általuk megjelölt boltokban is a maximum ár 20 ezer (ExD) és az Ipon-nál a legolcsóbb 15 ezerért. Ezek is replikák lennének? Kétlem, ugyanis miért hirdetne a Samsung a saját oldalán más boltokból vehető replikát? Én tisztában vagyok az AKG minőségével, de ez a füles messze nem üti meg a 30 ezer forintos értéket és a 15K körüli árakkal is vitatkoznék, bár az már jóval reálisabb.

Egyébként ma rendeltem meg a fülest 4 ezerért, mert annyit talán a replika is ér. (bár haverom azt mondta hogy ilyen fülest, ami fix replika lehet venni 500 meg ezer forintért is) Mindenesetre nem dobom el a régit mert igaz a bal oldala iszonyat halk lett, de a jobb ugyanolyan kristálytiszta és így legalább összetudom hasonlítani a kettőt.

2018. máj. 1. 13:11
 7/8 anonim válasza:
Na ez az... most rendeltem a PCX.hu-ról egy AKG fülhallgatót négyezer-valamennyiért. Mert hát gondoltam, hogy miért ne lehetne annyi... aztán ránéztem a youtube-on, és csomó olyan videót láttam, amiben erről beszéltek, hogy "csak az az AKG fülhallgató eredeti, amelyet a Samsung Galaxy S8 telefonhoz kaptál"...na de basszus, miért ne lehetne ez is eredeti? A pcx.hu egy megbízható bolt, rendeltem már tőlük máskor is. Komoly cég, nem árulhat hamisítványt. Nyilván a samsung hivatalos oldalán drága lesz, meg lehet, hogy más boltokban is drágán adják...de láttam más, szintén megbízható oldalakon is hasonlóan olcsóbb áron ugyanazt a fülhallgatót. Tehát kizártnak tartom, hogy komoly cégek hamisítványt áruljanak. Ha ezt tennék, már olyan gondban lennének, mint a sicc. Akkor gyanakodnék esetleg, ha az aluljáróban vettem volna. De hát nyilván nem fogok márkás fülhallgatót ott venni.
2022. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Update: tegnap át is vettem a fülhallgatót a foxpost automatából. Teljesen jól szól, meg vagyok vele elégedve. Tuti, hogy nem kamu, mert made in Vietnam volt ráírva a dobozára (a hamis AKG fülhallgatók Kínában készülnek a videók szerint).
2022. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!