Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Visszhangzik a fejhallgatóm....

Visszhangzik a fejhallgatóm. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy 6000Ft-os Thomson frjhallgatót, de nemrég szétjött a "headset része". Visszaforrasztottam, de azóta visszahangosan szól. Próbálkoztam újraforrasztással, ki is vettem ezt a részét, de úgy is visszhangos. Valakinek valami ötlet?

2018. máj. 3. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cserélted fel az egyik hangszóró polaritását? Az hülye hangzást eredményez.
2018. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kontakthibánál tapasztaltam hasonlót. Lehet hogy nem sikerült az egyik forrasztás, vagy valahol szakadt a vezetéke.
2018. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A test hiányzik.
2018. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
a 3. válaszólónak igaza van ha mindkettő olyan abnormálisan szól VÍZHANGZIK akkor nem érinkezik a ground vagy szakadt a kábel attól is megzsakadhat ha beakad valamibe és megrántod
2018. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom jobban odaforrasztani akkor. És 4-es: az VISSZhang, nézz utána nyugodtan😂
2018. máj. 5. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy tudna már egy hangszóró önmagától visszhangzani? Tudtommal nem kapja meg újra az audiojelet, hogy még egyszer ugyanazt visszaadhassa, mint a visszhang...szóval nem értem a kérdést :'D bár lehet én tudok keveset...
2018. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!