Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hányas webOs operációs rendsze...

Zolika217336 kérdése:

Hányas webOs operációs rendszertől lehet Chrome-ot letölteni lg smart tvkre?

Figyelt kérdés

--Engem az érdekelne konkrétan hogy LG smart tvknél a play áruházból le tudom e töltene a chrome böngészőt a készülékemre ;

--ill. egy play áruházon legyen a tv-n ( de az szerintem egy web.os 2.0-tól megtalálható a készülékeken)

- Vettem 1 navon smart tv-t nagyon minősíthetetlenül rossz az egész úgy ahogy van market névre hallgató letöltő áruháza: van 1 facebook azon kívül semmi értelmes dolgot nem lehet letölteni onnan mint hasonlóképpen egy play aruházból . A böngészője egy no name "web browse" leginkább opera beütéssel . Küldtem is vissza 1 hét után a kereskedőnek .


- Második játékos a most jelenlegi Samsungom ez a smart 1 fokkal jobb samsung apps-a letisztultabb több dolgot lehet elérni benne , de ugyanúgy egy hasonló gagyi böngésző van rajta . Chromot persze itt sem lehet találni az áruházában a tvnek.


Mivel már nem maradt más választásom több mint valószínű megy vissza a samsung is mert az áruház és a keresőben a márkához képest sokat csalódtam ...

Egy Lg-ben gondolkozom web.os 3.5 rendszereken mar szerepel a chrome , mi több a play áruház is ,

szóval ebben kérném a segítségeteket hogy melyik típusoktól /webos 2 , 3 , ../ lehet a chrome-ot letölteni a play áruházból mert arra lenne leginkább szükségem a tv-n elsősorban . Írhattok konkrét típusszámot is . Google a barátom igen , és nem a 2 marka érveléseire vagyok kíváncsi , hanem konkrétan erre a kérdésemre írjatok , mert nem akarnák mar zsákbamacskázni tovább , Köszönöm ! :)



2018. máj. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3.5 webos lg sj810v. Nem lehet chromet letolteni a boltbol.
2018. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ? Youtuben-on láttam 1 linket hogy van rajta az lg-ken .. ez érdekes akkor
2018. máj. 9. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Play aruhaz sincs. Az androidon van. Lg content store van.
2018. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik 'okos' TV-en se lesz olyan bongeszo, mint a PC-eken. Ezek a TVek nem netezesre valók... Youtube, smartshare stb funkciojuk szuper, de bongeszgetni gyengek
2018. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!