Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható hangszórót...

Milyen hordozható hangszórót vegyek? (Kicsit speckó a helyzet)

Figyelt kérdés

Kicsit komolyabbakban, másmilyenekben gondolkozom, mint a szokásos JBL-ek, habár abban is vannak nagyobbak, de azok már tényleg drágák.


- A keret kb 40-60 (nagyonmax 70, de az már túl sok).

- legyen nagy hangja, alapvetően kertipartikra használnám, szeretném, hogy betöltse tényleg rendesen

- az igényes, szép hang nagyon fontos

- az aksi idő trükkös kérdés, az ilyen nagyobb gépeknél ritka a 4-5 óra feletti, én mégis szeretnék egy 6-10 órás időt, ha van oylan

- olyan 50-60 centibe bele kéne férnie azért, 8 kiló környékén max


- a sztereót nem tudom, mennyire lehet elvárni, esetleg a 2.1-et, de ha nem az az sem gond. Igazából nem tudom, hogy kell-e, úgyis összemosódik? Tapasztalat?


Ajánljatok, legyetek szívesek olyanokat, amelyek ilyesmik!


Én eddig ilyesmiket néztem, ha értetek hozzá, megnézitek őket, kérlek!

[link]

[link]


Nagyon szépen köszi, ha végigolvastad és ha válaszolsz!



2018. máj. 10. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy hasznos lenne eléggé egy vagy 2 gitár bemenet. (6,3 jack)
2018. máj. 10. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit másodszor belinkeltél, azt nem ajánlom, magának annak a márkának a minősége katasztrófa.
2019. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!