Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen nintendo konzolt vegyek?

Milyen nintendo konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nintendo kézi konzolt de nem igazán tudom melyiket érné meg leginkább monster hunterre, zeldára, pokemonra és metroidra használnám. Érdekelne, hogy sima 3ds képernyője elég méretes e és hogy a monster hunter a touch screenes forgatással milyen megérie a new verziókat venni a mini analóg miatt? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 10. 22:15
 1/3 baad ***** válasza:

Kinek mi tetszik. Menj be egy használt cuccokat is értékesítő konzolboltba, és próbáld ki őket.

Nekem sima DS van, azt szeretem, az ismerős 3DS-e nem jött be.

2018. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem megkérdezni, hogy ha előre telepített játékkal veszem akkor azt ha újratelepítem a gépet vagy letörlöm a játékot vissza tudom rá telepíteni?
2018. máj. 12. 15:31
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Nekem pl. tökéletesen kényelmes a sima 3DS is, de több embert hallottam már, hogy inkább a nagyobb modelleket ajánlják. Lehet amúgy, hogy érdemes valamelyik New gépet megvenni, ugyanis egy csomó újabb játék nem csak a második analóg miatt jó vele, de gyorsabban is tölt (a Pokémon Sun/Moon és Ultra Sun/Ultra Moon pl. sokkal többet tölt a régi gépen), illetve azt hiszem, az újabb Monster Hunterek konkrétan szebb textúrákat meg miegymást is használnak a New gépeken. A Zelda: Majora's Mask 3D-ben is csak a második analóggal lehet akárhogy forgatni a kamerát, anélkül csak magad mögé lehet tenni, mint az eredeti N64-esben.


A gép újratevésének problémájában nem vagyok teljesen biztos... Elvileg a géphez köti a játékokat, és még az elején nem is kellett hozzá Nintendo Accountot kötni, így nem is kellett újratenni, ha használt gépet vettél, de még azt sem tartom kizártnak, hogy lehet simán kijelentkezni az adott felhasználóból, és másikat rátenni úgy, hogy a játékok megmaradjanak.

2018. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!