Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
elin159 nevű felhasználó kérdése:

Vettem egy NAVON S14-es bluetoothos hangszórót, és amikor elindítom/rácsatlakozom beszél, mint miden ilyen hangszóró, és nem tudom lenémítani, szóval tudnátok e mondani valamit, hogy mit csináljak vele, hogy ne beszéljen?

Barátomtól kértem tanácsokat, és végignyomtam már az összes gombot, röviden, hosszan, és kombinációkat is kipróbáltam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangszóró, bluetooth, gomb

2018. máj. 18. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Ne kapcsold be.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 18. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kösz :(

# 2/3Időpont 2018. máj. 18. 21:16 Privát üzenet
Ne töltsd fel.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 19. 07:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hangszóró tekercseltetésnél megtudom mondani, hogy hány ohm-osra illetve hány wattasra csinálják meg?
Valaki megtudná mondani, hogy mi ez? Jack dugó van a végén.
Egy átlagos moziban milyen hangfalakat használnak? Wattot tudnátok mondani?
Autoba komplett pioneer szettet valki tud mondani?
Prestigio multipad 7. 0 ultra tablet. Meg tudnátok mondani centiméterre pontosan hogy hány szor hanyas a kijelzője? (7" kijelzője van)
A bluetooth-os fejhallgatóm állítható része ketté tört és most gyakorlatilag egy vezeték tartja össze a pántot és a hangszóró részét így használhatatlan. Tudnátok olyan helyet...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!