Mi a probléma a laptopommal?

Figyelt kérdés
Asus 3 éves laptopom, melyen telepítő lemezről telepített Windows 10 program fut, a napokban megadta megadta magát. Az Asus felirat illetve a windows ikon + kis türelmet felirat betölt, a továbbiakban azonban csak fekete képernyőt láthatok. Mi történt a laptopommal? Esetleg van olyan billentyű kombináció amellyel csökkentett módban elindíthatom a laptopot? Előre köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 22. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

bakker, nem tudtam, hogy a Win10 ekkora fos, hogy még az eddig minden verzióban alapnak számító F8-as csökkentettmód-indítás sincs benne... ezt találtam:


[link]

2018. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
amúgy valszeg újra kellesz rakni. rendszerpartíción vannak lementendő adatok?
2018. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most volt egy win frissítésed nem? Nekem pár napja frissített, azóta ugyanilyen tünet fellépett, csak fekete háttér és az egér. Van amikor ha hagytam kis ideig vagy többször újra próbáltam működött. Plusz nagyon fagyott.

Nekem egy újratelepítés oldotta csak meg.

2018. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!