Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dz09 okosóra; Hívás fogadásako...

Dz09 okosóra; Hívás fogadásakor elsődlegesen az órán hallatszik a beszélgetés, nem a hozzá párosított mobilon. Hogyan lehet azt beállítani, hogy az óra jelezne híváskor a telefonnal együtt, de a telefonon lehessen felvenni a hívást, és azon beszélni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 10:55
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem sehogy. Nekem is volt ilyenem, de ez engem is idegesített, így vissza vittem.
2018. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sohasem volt ilyen vagy hasonló órám, de!

A telefonon a bluetooth -on párosított eszközre vonatkozó beállításokban ott kell lennie, hogy a teló milyen hangokat küldhet ki a bt eszközre, ezesetben okosórára.

2018. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tudom, lehetséges, hogy van ilyen beállítás, viszont én nem találtam ilyet sosem.

Olyan van, hogy mihez férjen hozzá, de azt külön nem tudtam sosem állítani, hogy a híváshoz ne, de mondjuk a zenéhez igen, vagy a névjegyekhez.

Persze attól még lehet, hogy lehet....Mindenesetre, ha valaki megmondja konkrétan hol kell állítani, akkor már tudni fogom.

2018. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Készüléktől függő...


Nállam:

Beállítások ➡ Bluetooth ➡ 'xyz párosított eszköz' melletti kis nyíl.

Itt a "Használat módja" alatt lehet kapcsolgatni, hogy milyen esetekben küldje át a hangot.

2018. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ahha, na köszi!
2018. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
JG7RB.... :) megpróbálom,köszönöm!
2018. máj. 25. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!