Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használtan vettem egy hibátlan...

Használtan vettem egy hibátlan gps-t még 7 hónap garanciával online áruházban,1 nap múlva jeleztem h nem működik megfelelően és elállok a vásárlástól lehetséges-e ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehetőséget biztosít a jog, az másik dolog hogyan tudsz érvényt szerezni a jogodnak.

Mindenesetre mihamarabb vedd fel a kapcsolatot az eladóval.

2010. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapkérdés: mit jelent a "nem működik megfelelően". Hibás?

Ha igen, akkor javítani kell, ha ez nem lehetséges, akkor lehet szó pénzvisszafizetésről. Használt készüléknél cseréről nemigen lehet szó, mert hol lenne hasonló állapotú használt.

Ha csak Neked nem tetszik valami a működésében, ami a műszaki adatok, vagy a program tulajdonságaiból adódik, akkor nem jogos a visszavásárlás kérése.

2010. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!