Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásároltam egy használt,...

Vásároltam egy használt, kikódolt, de tökéletes állapotban lévő xbox360-at. A probléma ezzel az, hogy nagyon kezdő vagyok a lehetőségek kihasználásában? A többi lent

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy mivel kivan kódolva xbox livera nem tudok fellépni. De láttam egy olyan lehetőséget, hogy attól függetlenül a wifihez csatlakoztatni tudom,hogy online legyek. Azt olvastam,hogy system settings majd azután network collection de ilyenem nincs mert freestyle 3-ban vagyok alapból. Ha a home gombra kattintok és setting majd systém setting, ahol valószínűleg megkapnám,akkor csak újraindul az egész freestyle 3. Ugyanez történik,ha játékot vagy videót szeretnek lejátszani,csak szimplán újraindul a freestyle és annyi. Ha tudnám csatlakoztatni internethez,akkor képes lennék például fifaban ultimate teamben játszódni? Vagy kell oda xbox live? Esetleg valamilyen megoldás,hogy oda feltudjak lepni? Végső kérdésem, lattam hogy kilehet lépni a sima xbox homeba(home gomb+y) de ugyanaz történik csak újraindul. Segítségeket várok! Még annak is örülnek,ha valaki leírna a lehetőségeimet amiket meg csinálni tudok xboxon.

2018. máj. 25. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek,nagyon fontos lenne
2018. máj. 28. 15:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki?
2018. máj. 30. 15:16
 3/4 Áron válasza:
Én nekem is egy 360 am van, de nem nagyon használjuk
2021. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Áron válasza:
Egy kikódolt xboxal nem mész sokra. Az arra jó, hogy kb ingyen játszhatsz bármyelyik játékkal, csak ki kell írnod egy sima cdre
2021. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!