Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
erdélyiandrás nevű felhasználó kérdése:

Azt meg lehet oldano hogy összekötöt egy mi band 3 at és egy jbl clip 3 at? Hogy a hangerőt az órámról tudjam szabályozni úgy hogy a telómról megy a zene?

Ugye mindkét eszköz bluetoothos és össze lehet kötni hogy a trlrfonomról megy a zene és az órám rá van kötve a telómra a telóm a hangszóróra és ilyesmi.

Óra: Xiaomi Mi Band 3

Hangszóró: JBL Clip 3

Teló: Samsung Galaxy J5 17

2018. jún. 3. 10:55  Privát üzenet  

A válasz
Nás Páng nevű felhasználó válasza:

Azt lehet csinálni, hogy keresel egy appot, amivel lehet a hangerőt állítani a telón.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jún. 3. 11:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sony Acid pro-ban hogy lehet két zene gyorsaságát külön szabályozni?
Van e olyan program ami tudja szabályozni a magas-közép és mély hangokat a gépen pl:ha egy zenét játszok le akkor lejjebb vehessem a mélyet vagy a többit?
Hogyan tudom windows 7 esen szabalyozni a zene basszusat?
SÜRGŐS! A POWER POINT-ba hol tudom szabályozni, hogy az összes kép alatt folytatódva menjen a zene?
Olyan programot keresek androidra, amivel a futó alkalmazások hangerejét külön-külön tudom szabályozni?
Xperia x10 mini pro-n hol lehet hangot szabályozni? -lejjebb

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!