Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV-hez kapott szemüveget...

A TV-hez kapott szemüveget lehet használni a moziban?

Figyelt kérdés

LG 3D-s TV-hez kaptam két darab gyári szemüveget, kérdésem hogy ezek használhatók-e a moziban? Tehát ugyanúgy fogom látni a filmet mint mondjuk egy ott vásárolt szemüveggel?


(Előadástípus:

IMAX IMAX 3D 4DX VIP 3D 2D)


2018. jún. 11. 16:31
 1/4 anonim válasza:
100%
A 2D-hez nem kell szemüveg.😊 Szerintem az IMAX-hez màs tipusú szemüveg kell, de a tv-hez kapott szemüveg tökéletes a sima 3D-s filmekhez. Én is mindig a tévéhez kapottat viszem magammal mert sokkal kisebb, és kényelmesebb mint a mozis.
2018. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Jol mondja az elso. Imaxhoz nem, sima 3d-hez jo.
2018. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Köszönöm :D

2018. jún. 11. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
IMAX-hoz nem használható. A "sima 3D" alatt nem tudom mit értetek, mert legalább 3-féle technikáról tudok és a passzív szemüveg (ha jól tudom az LG TV-knél ilyet használ) csak az egyikhez lesz jó. Meg kell kérdezni a moziban előadás előtt.
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!