Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jó döntés lenne...

Szerintetek jó döntés lenne egy ilyen laptop Lenovo 80xl00ddhv webes böngészésre, filmezésre és néha pár játékra?

Figyelt kérdés
Plusz lehet ramot bőviteni ebbe a laptopba?

2018. jún. 15. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen eleg ra. A ramot nem tudom biztosan, de valoszinu. Egy telefon az uzletbe es megmondjak. En a helyedben ugyanezt ssd valtozatban vennem. Sokkal gyorsabb.
2018. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasszod, utána kérdezek még az üzletbe :)
2018. jún. 15. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom, használtam érdemes lenne körűl nézni vagy laptopot inkább csak boltból?🤔
2018. jún. 15. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Boltokban is árulnak használt laptopokat számlával, garanciával. Laptopszalonban is pl. Ha újat veszel, akkor HP 250 vagy Dell Vostro. Lenovonak siralmas a terméktámogatása és a garanciája. És ha nem játszol, akkor felesleges a dedikált vga.
2018. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
170 ezerert kapsz mar fullhd, ddr4 ram, ssd, 8. gen i3-t
2018. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. jún. 17. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!