Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy 240x240-es ágyat szeretnék...

Egy 240x240-es ágyat szeretnék körberakni hangszórókkal, hangfalakkal. JBL vezeték nélkülikre gondoltam (4 vagy 3), össze lehet őket kötni, esetleg valami jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondanad mi ertelme van? :D Mert erdekelne. A 4 JBL hangszoro erteke 100ezer folott van (Ha az olcsobb kategoria akkor ilyen 50 ezer) es mar annyi penzert kapsz rendes hazimozit amit nem kell ennyire kotozgetni.
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertelme sok van, ehez tartozik egy kivetito, film, jatek es hangulatos miegymas az RGBs vilagitassal megtuzdelve.

Hazimozi, igazabol azert nem nagyon tetszik az otlet mert, nem akarom az egesz hazat felkelteni egy egy jatekmaratonnal.

Igen, en is 100at szamoltam ra.

2018. jún. 19. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az embereket a mélynyomó költi fel, mert a mély hang terjed a legmesszebbre, viszont nélküle meg haldoklik egy több hangfalas rendszer. Találd ki elsőnek, hogy mit is akarsz.

Logitech Z906, a mélyládát meg berakod az ágy alá tüskékre, jól is fog szólni, tere is lesz és értelme is van, nem kókányolás.

2018. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én egy többhangfalas rendszert vennék, akár házimozit és bluetooth vevőt raknék rá.
2018. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!