Ipad 2018 vélemények?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első ipadem, mi a véleményetek, jó?

Elég a 32 gb?

Az aksi tényleg olyan jó?

Megéri hozzá Apple Pencilt venni, 30 ezer ért?



2018. júl. 6. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ipad 2017-em van, nagyon kedvelem. 2018-as ugyaez 40%-kal gyorsabb procival. Ha diák vagy használd ki az 1 Tb Onedrive tárhelyet (tisztaszoftver.hu), elég ennyi belső memória. 30 ezres ipad toll lehúzás, aliexpressen teljesen jó klónok egy ezresbe kerülnek.

Vettem hozzá 4 ezerért tök jó apple klón billentyűzetet, ezresért un. kamera adaptert, ehhez csatlakoztatva pendrájvot, PC billentyűzetet is szépen kezel.


Külső monitorra képernyőt csak 4/3-ban tükrözi (videó kiküldést tud rendesen 16/9-ben), egeret nem kezel feltörés nélkül, de kiokosítottam. Lassú Windows noti (2 éves i5, 8 Gb RAM, SSD) után felüdülés a sebessége, így ma ez az elsődeleges használt számítógépem.

2018. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Lassan, hogy egy hete megvettem. Nekem tökéletes, minden hibátlan, gyors rajta. Nincs olyan játék amit ne vinne el simán. Word, Excelt is használok rajta, az is teljesen jól kezelhető. Csak ajánlani tudom. :)
2018. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ipad alsó felében van egy lyuk ahová be tudom rakni az apple pencilt?
2018. júl. 8. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hello, Egy kicsit tisztába raknám a dolgokat. A kamera adapter IOS 10.2 felett már nem támogatott így nem tudsz rá pendrivot kötni. Ez elég szomorú hír. Ezért én javasolnám a 128 gb. Én is most szeretnék venni egyet és először a 32 gb-os verzióra szavaztam, de valahol csak 20 e forint a különbség a kettő között. Valljuk be 20 e-ért egy normális 128 gb-os pendrive-ot nem veszel meg.

I pencil. Ezt csak abban az esetben vedd meg, ha szeretnél magas szinten rajzolni az ipad-en, különben elég egy fent említett aliexpress-es valami. Ez a cucc azért jó mert nyomásérzékeny és így változtatja a toll erősségét a képernyőn. Továbbá, ha mondjuk satírozni akarsz vele akkor azt is érzékeli. Ennek ellenére bicskanyitogatóan drága.

2018. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!