Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Maszek hordozható hangszóróhoz...

Maszek hordozható hangszóróhoz milyen mélynyomót vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval.

Építek egy "DIY" hordozható hangfalat, már mindent kiválasztottam, dolgok nagyrésze már meg is van. 200W RMS teljesítményű lesz az erősítő. 2.1-es 2*50W jobb és bal stereo közép és magas illetve 100W a mély. Autóba szerelhető hangszórókat veszek bele, tehát n dobozzal együtt, a közép és magas tartományt lefedő hangszóró a Hertz ecx 130.5 lesz valószínűleg. De még változhat. Itt a link: [link]


A mélynyomót viszont nem tudom, hogy melyiket vegyem. Eddig ezek közül valamelyikre gondoltam.

Link: [link]

Melyik a jobb ezek közül vagy mást vagyek? JBL, hertz, rockford fogate? Esetleg Alpine? (arról nem hallottam sok jót)

Ezek 20-30ezres árkategória.. Az jó? kevés? túl sok? Van pl hertznek egyel olcsóbb 16ezer körüli mélynyomója az elég pl? Szeretem a jó minőséget. De persze az ár is számít.

Illetve ugye nem gond az, ha 150w rms teljesítményű mélyet teszek a 100w rms teljesítményű amplifierhez? Ki tudja hajtani?


Ja azt elfelejtettem hogy velószínűleg bass reflexes ládába raknám. (Ported).


Előre is köszi srácok!



2018. júl. 13. 15:34
 1/1 A kérdező kommentje:

Valamiért nem jó a második link, de itt vannak a mélysugárzók külön linkeken.

[link]


[link]


[link]


[link]

2018. júl. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!