Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádió ki-be kapcsol, mi...

A 24 kisfarkas kérdése:

Autórádió ki-be kapcsol, mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Sony DSX A202ui típusú autórádióm, 4x55W + erősítő kimenet subládához, ide van kötve egy Pioneer gm-a3702 kétcsatornás 500W-os erősítő amihez van 1farádos kondenzátorom is bekötve. A mélynyomót pontosan nem tudom milyen mert semmi írás rajta,kb 30cm átmérő a hangszóró. Az autórádióra van kötve 4db hangszóró (ajtóknál,1csatornás mind).

Régebben volt olyan,hogy amikor nem járt a motor és szólt a zene hangosan akkor kikapcsolt,majd újraindult és így tovább a fejegység + kis hangerő aztán gyújtás és motor indításnál újraindult megint. Viszont bedobtuk az új akkut aztán gyújtás nélkül meg motorindításnál is szólt rendesen.


A probléma a következő:

Egyik napról a másikra kitalálja az autórádió, hogy újraindul,zene közben olyan 28-30as hangerőnél,miközben megyek is. Eddig szólt akár 40-es hangerőn is most meg vagy torzít nagy hangerőn vagy csak lekapcsol, aztán újra indul,folytatja a zenét majd 1-2mp után megint lekapcsol. :/

Most múlt el 1éves az autórádió, az erősítő garanciás még szóval nemtudom hogy mi lehet a baja, nemhiszem hogy rosszul van bekötve mert eddig 1évig igy szólt bírta, most meg valami lett vele.

Az alany egy VW Golf 3-as,a biztosítékokat átnéztem,kábelek rendben.

Valakinek tanácsa esetleg mi lehet a probléma?

Köszönöm!



2018. júl. 14. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az akksi halt meg vagy a generátor nem tölti rendesen.
2018. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor egy végfokozatnak lecsökken a tápfeszültsége, pont torzítással szokta honorálni, méghozzá kivezérlés függvényében. Nem kap rendes tápot valószínűleg, rá kellene mérni.
2018. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LastPicture válasza:
Nekem is hasonló gondom van, csak nekem annyival másabb hogyha nem jár az autó motorja akkor szépen megy a rádió, mihelyst beinditom az autót a rádió folyamatosan ki-be kapcsol! És már nemtudom hogy hol keressem a hibát!
2021. febr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!