Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell leválasztani a...

Hogyan kell leválasztani a külső merevlemezt a számítógépről?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam úgy leválasztani mint a pendrive-ot szokták, de sajnos nem engedi. Ha csak kihúzom úgy elveszlenek róla az adatok?

2018. júl. 18. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Semmi baja nem lesz, csak előtte zárj be minden programot ami esetleg azzal dolgozhatott.
2018. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel a segédprogrammal hatékonyabban leválasztható, még akkor is, ha a Windows sajátja, vagy az Eszközkezelő nem engedi.

Ha mégsem, vagy nincs kéznél ilyen program, akkor is meg lehet tenni, hogy újraindítod a gépet, de még a Windows betöltődése előtt megállítod a folyamatot (vagy nem) és akkor húzod ki.

2018. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Nem árt tudni, melyik alkalmazás nem engedi a leállítást.

Van hogy simán a Win explorer.exe, volt már, hogy simán a win fájlkezelőben átkattintottam másik meghajtóra és már engedte is.


Ha pl. torrentezel rá, akkor a torrent progit ki kell lőni.

Ha VLC-vel videót nyitottál meg róla, van, hogy nem fogja engedni, használatban lévőnek fogja mutatni, amíg más meghajtón lévő videót el nem indítasz.

És még van pár ilyen finomság. Sajnos én még nem találtam módot megnézni, ilyenkor melyik app használja, az lenne az igazi, hogy tudd, mit kell lelőni.

2018. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. júl. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!