Ha veszek egy Scart-HDMI adaptert akkor asztali dvd-re tudok felvenni okos-tv adást?

Figyelt kérdés
Lg 49sj810v.

2018. júl. 22. 23:27
 1/8 anonim válasza:
Üdv. Ha dvd-t a beltéri egységre kötöd lehetséges bár én még nem próbáltam de szerintem menne mert a HDMI is meg a scart is továbbítja a hangot is meg a képet is. De ez csak akkor lehetséges ha DVD tud felvenni
2018. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Scart-HDMI? Először próbáld meg próbaképpen beszerezni! Jó szórakozást, mert nekem nem sikerült. Vigyázz, nagyon sok kamu van olcsón! Ez olyan bonyolult feladat hogy ha sikerül is szerezned egyet, az legalább 25-30000- be fog kerülni! Ehhez a feladathoz a frekvenciák és a normák eltérése miatt pufferelni, és átalakítani kell az adatokat. Vagyis egy egyszerűbb CPU, és RAM is kell hozzá.
2018. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

A másik lényeges kérdés: a tévédnek a HDMI-jén kimeneti jel is van? Meglepődnék.

2018. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha veszek egy Scart-HDMI adaptert akkor asztali dvd-re tudok felvenni okos-tv adást?"


Nem.

2018. júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A szóban forgó TV nem tartalmaz semmilyen videókimenetet. Bemenetek vannak rajta.

Set top boxok HDMI-kimenete HDCP tartalomvédelemmel, titkosítással van ellátva, még a legolcsóbb DVB-T boxoknál is, miután másképp nem is szabad forgalmazni.

[link]

SCART-kimenetes boxról lehet felvenni analóg jelet.

2018. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de más tv-n lehet HDMI-kimenet?
2018. júl. 23. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Hol van HDMI-kimenetes TV, mi értelme lenne? Kb. annyi, mint egy PC-monitornak, videókimenettel. Ez a kábel egy jelforrás és egy kijelző összekötésére való, ott a vége.

HDMI ARC létezik, de azon csak a hang megy vissza az erősítőbe.

Esetleg vehetsz olyan TV-okosító boxot, amin van analóg kompozit kimenet is, ha online tartalmat szeretnél rögzíteni.


"asztali dvd-re tudok felvenni okos-tv adást?"


Amennyiben feltételezzük, hogy fogalmaid szerint online tartalmakra gondoltál "okos" címszó alatt.

2018. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de más tv-n lehet HDMI-kimenet?"


Fejezd be.

2018. júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!