MIÉRT CSAL A FIFA 18?

Figyelt kérdés
Elég sokat játszok Fifával. A mostani széria viszont gyakran feldühít. A World Cup Online Tournament-en szoktam nyomatni, meg is nyertem párszor, és eléggé élveztem...egészen idáig. Feltűnt hogy miután többször is megnyertem VB-t, a játék tett róla hogy ne nyerjek. És ez odáig fajult hogy 3 meccsen összesen 18 gólt kaptam, és mindössze 5-ször találtam be. A belgákkal voltam, és a németek ellen játszottam. 28 kapura lövésem volt, ebből 23 ment kapura, 3 kapufa, 19 pedig a kapus védéseinek a száma. A maradék egy meg a gól amit szereztem. De! Végül 7-1-re kaptam ki (deja vu). Nála 10 kapura lövés volt. 2 fölé/mellé ment. 7 pedig egyenes gól lett. Az az 1 védés is olyan volt, hogy Courtuis kivédte, de pont ellenfélhez ütötte, és üres kapura nem hibázott. Hozzáteszem hogy az általa szerzett gólok közül kettő 34 méteres volt, kvázi nagyon messziről lőtte be, a kapus meg mint aki leszarja, csak nézi. Ennyit az igazságról? Nem lennék ki akadva, ha ez lett volna az egyetlen meccs. De nem, már a sokadik. Eddig is tudtam, hogy néha a gép kicsit csal, ha esetleg már 3-0-ra vagy több góllal nyerésre állsz. Viszont a Fifa 18-ban nagyon aggasztóak, és elkeserítőek ezek a "fájdalmas" vereségek. Nem tudom miért van ez. Esetleg valaki tud valamit erről? Vagy veletek is történt már ez meg Fifa közben?

2018. júl. 22. 23:32
 1/2 anonim válasza:

Hát nemtudom, nem fifázok, de a belgák kapusa elég jónak bizonyult idén. :)

Szóval ez szerintem is furcsa, de ém tényleg nem értek hozzá! ;)

2018. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Marha egyszerű. Van egy algoritmus benne, amit mindenáron tagad az EA, hogyha nyerő szériád van, meccsenként 5%-kal erősebbé, gyorsabbá válnak az ellenfél játékosai. Olyannyira tagadják és leszek agresszívak tőle, hogyha fórumon rákérdezel, miért gyorsabb Lukaku CR7-nél, akkor passzívba kerül a topicod. Ha pedig célirányosan írsz ki egy posztot normális hangnemben arról, hogy nem-e manipulálja túlságosan a gép a játékot, azonnali bant kapsz 1 évre. Tapasztalat.

A folyamatos győzelem, sikerélmény unalmassá válik ideje korán. Pszichológiailag oldották meg, ami borzasztóan ciki a 21. században, hogy látványosan "csal" a gép.

Igen vannak 34 méteres bombák, amiket csak lekísér a kapusod, vannak 20 méteres fejelések, amik a kapus kezei között mennek el stb.

Én csak single playerben játszottam játékos karriert és rengetegszer tapasztaltam meg ezt. Egyszerűen manipulációra van írva a program. Ennyi. Nem is veszek több EA játékot egyébként. Nem érdemlik meg. Sőt, bízom benne, hogy csődbe mennek egyszer és hamarosan.

2020. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!