Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Távirányító kijelző javítás...

Távirányító kijelző javítás lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy klíma távirányítóm de a kijelző része betört. Kerestem univerzális távirányítót, de sehol sem találtam a Genex márkát. Valaki tudna tippet adni?

Válaszokat előre is köszönöm! Zsolt



2018. júl. 27. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelőd biztos tudja, hol lehet beszerezni. Legalábbis én így gondolom.
2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van univerzális. 4000ft körüli összeg. De még lehet a Genexhez is van. Javításról nem tudok. Ha érdekel üzenj.
2018. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Csak az a baj, hogy nem tudom ki szerelte be...


#2 Univerzálison én is gondolkodtam, de az biztos jó hozzá?

2018. júl. 28. 08:59
 4/6 gabesz147 ***** válasza:

Szia!


Próbáltam Genex gyártót keresni, de ez a gyár bezárt, sajnos, arra gondoltam, tőlük lehetne kérni.


[link]


Marad a nem biztos, hogy mindig beválik univerzális verzió, ebből sok van. Direkt Genex utángyártottat se találtam. (Az utángyártott és unverzális nem ugyanaz, utángyártottal, más eszközhöz eddig nem volt gondom, univerzálisba már csalódtam, felét vitte az ígértnek, de ez nem kílma volt, ismétlem.)



[link]


[link]

2018. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Regal van írva a távirányítóra. Odaadom próbáld meg. Ha jó tiéd lehet.
2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 gabesz147 Köszönöm szépen a fáradozásod. Csak pilláztam, amikor olvastam a kommented :) nem gondoltam volna, hogy itt ilyen alapos segítőkre lelek - természetesen gondolok itt az összes válaszokra.. ment a "+" mindenkinek.


2# Köszönöm szépen az ajánlatod elfogadom. Hogy intézzük a továbbiakat?

2018. júl. 29. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!