Az Ipon mennyi idő alatt cserél egy alaplapot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi a tapasztalata az Iponos garanciális csere ügyben. Májusban vettem egy alaplapot és mostanában romlott el. Visszavittem és azt mondták 15 napon belül cserélik ki. Sok fórumot olvastam erről, hogy ilyen szempontból eléggé leszarják a vásárlót és több hónapig kell várni. Nagyon félek, hogy én is így járok. Szerintetek menjek vissza és kérjek levásárlást vagy esetleg vissza kérjem a pénzt hátha az gyorsabb lesz?

2018. aug. 3. 00:31
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
legalább a 15 bapot várd ki.
2018. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok ennyit várni, ez nekem sok pénz kiesést eredményez, mert nekem ez munkaeszköz. Ha csak szórakoznék vele meg játszanék leszarnám, de dolgoznom kell vele itthon.
2018. aug. 3. 00:56
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintetek menjek vissza és kérjek levásárlást vagy esetleg vissza kérjem a pénzt hátha az gyorsabb lesz?"


Nem lesz gyorsabb.

Ugyan kérheted ezeket, de a harmadik sikertelen javítást követően, vagy ha nem lehet javítani.

A javítás/bevizsgálás ideje nincs kőbe vésve, törekedni kell rá. Törekedve egy-két hónap is lehet.

Az, hogy a bizniszedhez használod, egyéni probléma.

2018. aug. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!