Vajon mi futna el ezen a laptopon?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy asus x58l márkájú laptopon milyen játékok futnának el? Tudom hogy nem éppen gamer laptop, de most megyek egyetemre és nem akarok több 100 ezerért gamer laptopot venni, ha már van egy ilyenünk otthon. Van benne asszem valami gagyi celeron proci meg talán 2gb ram és egy integrált kártya. Anno a Wow-ot teszteltem rajta, és az szépen futott, de igazából ha a kenyérpirítóra lehetne operációs rendszert húzni, is elmenne :D szóval én arra gondoltam, hogy cs go esetleg elmenne e rajta, meg cod 2, cod 4, cod 5 esetleg. Ha tudtok pár játékot ami játszahtó lenne rajta, akkor leírnátok?

2018. aug. 12. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A Cs Go-t felejtsd el...

Az en (asztali) gepemben 3Gb ram ,256bites 512mb-s videokartya, meg dual core 2,7es proci van es a mapok toltesenel kidob ,ha 1x-1x beenged akkor is akad,feleslegesen adnal ra ki penzt. A Cod 4ig szerintem elmennek a codok. Gta San andreas, need for speedek Mostwantedig biztos mennek. Fifak ugy 12ig. Metin2 es privatszerverei. Cs 1.6 .

2018. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!