Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Naruto Shippuden ultimate...

A Naruto Shippuden ultimate ninja storm 4-et lehet játszani billentyűzettel vagy muszáj, hogy legyen kontroller?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha xboxra gondolsz akkor ott szinte minden játékhoz kell kontroller.
2018. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet billentyűzettel is. Személy szerint nekem sokkal kényelmesebb is. Egyedül azt nehéz megcsinálni, ami a kontrollernél úgy nézne ki, hogy az analógot mozgatod körbe körbe. Ez annyit jelent, hogy nem lesz minden harcod eredménye S, de kényelmesen végigjátszható és tökéletesen élvezhető a játék! Csak persze nem egyszerű beállítani, hogy minden gomb kényelmesen helyezkedjen el. Én ehhez a Lego játékok irányítását vettem alapul. Nyilakkal mozgok, K az ugrás, J az ütés, L a shuriken, I a chakra, a többi meg ahogy kényelmes. :)
2018. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!