Van egy MSI GL62 6QC Gamer laptopom,1.5 éves a laptop, de a processzora 85-90 fok körül van, egy processzor újrapasztázás, és kitakarítás megoldhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Már lassan fél évnél több hogy nem volt takarítva, és azóta hogy a laptop meg lett vásárolva, azóta a processzor sem volt újra pasztázva..lehetséges, hogy egy újra pasztázás és egy teljes kitakarítás vissza tudná álítani a hőfokot "normális" értékekre? indítás után pár perccel már 60 fok körül van, majd filmezés közben arra lettem figyelmes, hogy erősen forró a laptop, letöltöttem egy programot ami azt mutatta hogy 90 fokon megy..pedig csak egy film, még nem is játszottam, volt eset hogy amikor játszottam valamivel pl League of Legends, vagy GTA 5 akkor egy idő után magas fps számról ledobta olyan 20 körüli, sejtem hogy leveszi a laptop a teljesítményt hogy ne melegedjen túl, de arra is volt eset, hogy kikapcsolt. Szerintetek a laptop teljes kitakarítása, és újra pasztázása megoldhatja a problémát? Intel Core i5 6300HQ, Nvidia GT 940MX videókártya, 12gb RAM DDR4.

2018. aug. 18. 16:29
 1/1 szántóvető ***** válasza:
igen,plusz egy laptophűtő is erősen ajánlott.
2018. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!