Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után a fejhallgató zsinórja megkeményedik, rideg lesz és nem lehet szinte összehajtani?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a hangszóróhoz közelebbi részek olyan merevek, hogy meghajtani sem lehet őket, a csatlakozó felőli oldal meg olyan, mintha most vettem volna - rugalmas, összehajtható.

2018. aug. 24. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos az anyaghaszálaton múlik. Vannak olyan műanyagok amik így öregednek. Nekem is van olyan fülesem, ami emiatt használhatatlan. A másik véglet a nagyon puha, ami idővel egyszerűen "szétmállik".
2018. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egyszer minden tönkremegy...
2018. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az anyaga PVC, ami alapból kemény. Hogy lágy legyen, lágyító adalékokat keverek hozzá. A mennyisége idővel csökken, a testtel érintkező részen az onnan felvett zsiradék hatására ez fokozódik.
2018. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
Azt nem tudja valaki, hogy miért lett egy ronda seb a gyerekem fülén a fejhallgatótól? Nagyon sokat rajta van, ugyebár nyári szünet van, de ez normális? Nem is nagyon akar elmúlni neki, veszekszek vele, hogy kucsit pihentesse, de hiába. Nem jó fejhallgatót vettünk?
2018. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!