Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Ps4 Pro-ra megéri a hosszabbított 3 év baleseti garancia 20 ezer ft-ért?

Mert ugye alapból 1-2 évet kap az ember de azok se érnek semmit ha például leejtem akkor a garancia érvényét veszti de ha baleseti garancia van akkor is kicserélik meg hát akkor 3 év de persze itt a bökkenő hogy az 20-25 ezer ft.

És ha hanyagolom akkor már vannak olyan bundle-ek 1 év garanciával ahol 140 ezerért kapok mellé játékot(mint pl. az új spiderman ami 18 ezer ft).

Szóval ez a dilemmám. Nektek mi a véleményetek ? Melyik lenne jobb ?

A válaszokat előre is köszönöm !

Keress kérdéseket hasonló témában: számítástechnika

2018. szept. 4. 10:49  Privát üzenet  

A válasz

En sose fizettem kulon garanciaert ,bar nekem fix helyen volt a konzol ,kulon hutessel es minden jatekot liveon vettem ,szoval meg a lemeztalca sem mehetett tonkre.

Vannak olyanok ,akik ide-oda viszik a konzolt (haverokhoz,nyaralasra) ,nekik szerintem jol johet a garancia.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. szept. 4. 12:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek Megéri ezt a gépet megvenni játékra? 1 év garancia van rá
Az emag vissza veszi a készüléket ha lecserélem a gyári Endlesst Windows 10-re?
Mire terjed ki a baleseti garancia egy okostelefon esetén?
Egy hónapja vettem egy xbox one x-et és regisztráltam az xbox oldalára a garancia miatt, azt irja hogy a gyártói garancia lejár 2020. 01.23. de ha 2 év van akkor ez hogy...
Az Ipon mennyi idő alatt cserél egy alaplapot?
Mit tegyek ha a JBL Flip 3 hangszóróm nem tölt és nem kapcsol be? (garancia nincs rajta) Az egész a connect app és a szoftverfrissítés miatt lehet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!