Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LED szalag mozgásérzékelővel?

LED szalag mozgásérzékelővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki nem tudna abban segíteni nekem hogy van egy LED szalag amit úgy akarok kivitelezni hogy mozgásra kapcsoljon be majd egy kis idő múlva kapcsoljon ki valaki esetleg tud ajánlani ehez ilyen fajta alkatrészeket?



2018. szept. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy sima mozgásérzékelőt, akkor tranzisztorokkal, kondenzátorokkal, komparátorokkal megcsinálhatod analóg módon, vagy ha tudsz PIC-et programozni, még egyszerűbb dolgod lenne.
2018. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a kérdező értene olyan kifejezéseket, mint komparátor és a többi, akkor már nem kérdezne, hanem megcsinálná.

De manapság már én sem építenék, miután eBay vagy Aliexpressen készen kaphatók LED-szalaghoz való mozgásérzékelők is.

2018. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam aliexpresen köszönöm szépen ment a zöld!
2018. szept. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!