Milyen DJ kontrollert vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig csak a szamítógépemen/laptopon különböző programok segítségével mixelgettem a saját szórakoztatásomra most viszont úgy döntöttem hogy beruháznék egy keverőpultra is. Egy Numark Party Mix kezdésképp szerintem meg is tenné aztán később lehet feljebb is lépegetni. Mellé jól jönne egy fejhallgató is viszont nem tudom milyen.


Mi a véleményetek esetleg a tippek, ötletek a dologgal kapcsolatban?



2018. szept. 8. 21:09
 1/2 Lacika24 válasza:

Üdv, nekem is Numark Partymix van,és nem csak a saját szórakozást teszi lehetővé, ha csinálsz mixet, feltöltöd, megosztod csoportokban aki meghallgatja már ő is... :) ha gondolod halgass bele az enyéimbe, >>> www.hulkshare.com/laca24


ha kérdésed van irj üzenetet ha tudok segitek :)

2018. szept. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia szerintem első körbe mielőtt vennél is valamit próbálgass ki párat.

Nekem is ezt tanácsolták aztán végül inkább gyűjtöttem egy kicsit és vettem egy 2 pioneer lejátszót meg egy keverőt.

Nekem akkor változott meg a döntésem amikor rátaláltam egy próbateremre ahol lehet gyakorolni nevetséges összegért egy hónapba.

Értelmetlenné vált vennem valami szutykot amit utána alig tudok eladni.

A 3 kerben dj probaterem-ként vannak fent a neten.

2018. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!