LogRol kérdése:

Van egy kis problémám a Logitech Driving Force GT kormánnyal kapcsolatban. Leírni annyira nem is tudom a hibát, viszont van róla egy videó melyén készítettem. Egyébként a kormányt az Euro Truck Simulator 2 -vel használom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Https://www.youtube.com/watch? V=KNxMGCTLhfo
2018. szept. 20. 19:16
1 2
 1/18 Gyakori93 ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a típusú kormányom van, csak a link amit meg adtál nem jó!
2018. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Itt van a link helyesen:

https://www.youtube.com/watch?v=KNxMGCTLhfo


Ha még garanciás, akkor irány a bolt, ahol vetted és gariztasd.

2018. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem garanciás, és azt még elfelejtettem irni hogy csak az ETS2-vel működik így. Bármilyen más játék (kivétel ATS)-kal tökéletesen működik. Köszönöm hogy "belinkelt" jól a linket.
2018. szept. 21. 16:06
 4/18 Gyakori93 ***** válasza:
Jaaa, tudom mi lesz a probléma, fogadjunk hogy “talált” játék az euro truck simulator 2!
2018. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Gyakori93 ***** válasza:
Nekem is ez volt, ha “találtam” a játékot, az a verzió ami fent van nem müködik rendesen a kormánnyal, de az ujabb verziók már jól müködnek. Legalább is nekem ez volt a probléma.
2018. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Gyakori93 ***** válasza:
Vagy a másik, ami probléma lehet az a játékban a kromány nonlinearitása, vagy valami ilyesmi beállítás lesz, fejből nem tudom pontosan, probálgasd a kormány beállításokat! A logitech szoftverében be van állítva a 900 fok?
2018. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek mind bevannak állítva és nem talált a játék. Steam-en megvettem eddig 115 órám van benne. A non-literatias vagy mi is nulla. A Logitech szoftverekben is be van állítva a 900 fok. Ha gondolod ezekről tudok képet küldeni csak nyilván nem hajnali 4-kor.
2018. szept. 22. 04:01
 8/18 Gyakori93 ***** válasza:
Kicsit később elküldőm én a beállításokat, és ősszehasonlítjuk. Csak sikerül mükődésre birni!
2018. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gyakori93 ***** válasza:

Ami még nekem problémás szokott lenni, minden játéknál, hogy ha a számítógép kikapcsolt álapotában megmozditják a kormány kereket, akkor ugye a gép, ugy bootol be, hogy a kormány nincs középpontban. Ekkor ha nem huzom ki és dugom vissza, akkor nem csak az a probléma, hogy nincs középpontban, hanem vagy nem müködik a gáz illetve a fék pedál, se a kormány nem fordul normálisan, és minden gomb kiosztás meghülyül.


Azt mondom neked, hogy probáld meg azt, ha a gép már behozta a windows-t huzd ki az usb-t és dugd vissza, ugye ilyenkor a kormány ki megy teljesen jobbra és balra, és beáll középre, ha ezzel meg vagy akkor lépj be a ETS2-be és a kormány beállításoknál menj a beviveti várazslóra, és állítsd be ujra.


Remélem ezek után már működni fog. Sok szerencsét! :)

2018. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Gyakori93 ***** válasza:
Beviteli varázslóra*
2018. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!