Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One S rendeléssel kapcsol...

Xbox One S rendeléssel kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Xbox One S konzolt. Németországban akár 30 ezer forinttal is olcsóbb a gép, mint "itthon". Néztem egy oldalt, ahol jó árban van. Nem tudok németül, csak angolul és olaszul. Valaki aki ért, esetleg rendelt hasonló körülmények között, tudna segíteni? Szállítanak Magyarországra? Valamint ha igen, akkor a határon átengedik?

2018. okt. 7. 15:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem! Itt az oldal ahol néztem: [link]
2018. okt. 7. 17:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Te hogy váltod az Eurót, de nekem a linkelt oldalon lévő XBox semmivel nem olcsóbb, mintha itthon (szinte bárhol) megrendelem.
2018. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
200 €. Így lehet, hogy többel számolok, 320 forinttal: így 64000 forintnak jön ki. Itthon egy X1 S legalább 80-nál kezdődik. Ha tudsz mutatni egy helyet, ahol 70 alatt van, azt nagyon megköszönném!
2018. okt. 8. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a link 279-et hoz.. a számok németül is ugyanazok, vagy nem?


Amúgy az EU-s vásárlások a tapasztalataim alapján úgy mennek, hogy amilyen számláról fizetsz, annyi az ÁFA. Tehát ha vesznek fel rendelést Magyarországról, akkor neked a 27%-os itthoni ÁFÁ-val számláznak, már ha magánszemély vagy.

2018. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a Black Fridayt, akkor itthon is fogsz tudni hasonló áron konzolt venni kockázat nélkül, csak résen kell lenned.
2018. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!