Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips 65PUS6162/12 4K Ultra...

Philips 65PUS6162/12 4K Ultra HD Smart LED Tv Vagy Lg 60 uk6200pla?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb tv a 2 kozul ?

2018. okt. 16. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az LG-t javaslom inkább.

(mert nekem Philips van és nem egyszer fagy a Twitch élő adás, volt olyan nap, amikor legalább 5 alkalommal kellett áramtalanítani a TV-t).

2018. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PR87 válasza:
A MM-ot láttam reklámozni a tv-ben vlmi Nagy márkák hétvégéje akciókról, és az emagot meg valami elektronikai napokról, de szerintem is érdemes lesz inkább várni még pár hetet a fekete péntekig, akkor tuti jó áron találsz majd, gondolom még a csapból is a black friday fog folyni :))
2018. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PR87 válasza:
Én az LG tévéket jobban szeretem, meg ahogy látom ár kategóriában is jobb választás az LG, viszont erről a Philips 65PUS6162/12 modellről itt sok pozitívot írnak róla [link] Olvass a vásárlói vélemények után, talán az jobban segít a választásban.
2018. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!