Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan állítsam be a tévét?

Hogyan állítsam be a tévét?

Figyelt kérdés
Amikor telepíteni szeretném a tévét, azt írja ki, hogy adjam meg a kábelszolgáltatótól kapott hálózati frekvencia azonosítót. Ezt hol találom meg?
2018. okt. 18. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, milyen kábelszolgáltatóról van szó?
2018. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Erre legtöbb esetben nincs szükség, UPC Médiacard beüzemelésénél igen, amit telefonon meg is mondanak.


Egyébként nem azt kell választani, hanem az automatikus teljes keresést és akkor lefut ilyen beállítások nélkül.


Nem gyorskeresés (ld. LG, ja köszönjük, hogy megírtad a TV típusát).

2018. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt tényleg elfelejtettem. Philips tv-m van, és a DIGI-nél vagyok, szolnokon.
2018. okt. 19. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!
2018. okt. 19. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Philips TV-t is üzemeltem már be Digikábelen, lefuttattam az automatikus keresést és ennyi volt.

Természetesen azon belül is a DVB-C csatornákra gondolok szintén.

Analógot legjobb kihagyni, hogy ne is zavarjon a listában (már amikor jó a kábel és nincs digitális vételi probléma egyik multiplex csomagnál sem).

2018. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!