Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnám beállítani az...

Hogy tudnám beállítani az automban a mélyládát hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Az erősítőn mit állitsak mi alapján? Van rajt hp filter, lp filter, gain, crossover amin ugyan ugy rajt van hogy lp,hp,full, és persze a bass boost. Valaki segítene hogy mit hogyan allitsak hogy tökéletes legyen? tudom hogy ezt ember füle válogatja, csak tudni akarom mit miert állitok.

2018. okt. 18. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mélyládára mélyhangok (low pass filter, magyarul aluláteresztőnek mondjuk).

Gain: erősítés.

Bass boost: szégyellném részletezni.

2018. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze ez mind oké, csak hogy állitsam a low pass filtert meg a high pass filtert.
2018. okt. 18. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem, egyértelmű, hogy mélyládára LP kell, nem HP.


A mélyet viszont, annak sávhatárát, fülre, tetszésre lehet beállítani, most attól függetlenül, hogy létezik műszeres bemérés, ami nálad nem létezik szerintem. (Aki számára ez egy létező dolog, nem kérdezne.)


Ha lehetne fázistolást is állítani (kioltást), azt még érdekes lehetne szinuszjel segítségével belőni, de ilyet viszont nem említettél, mint az eszköz pontos típusát sem.

2018. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!