Miért lassú a laptopom?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem olyan rég vásároltam egy laptopot Lenovo ideapad 320-ast

A probléma az hogy rengetegszer elgondolkodik a gépem néha meg tök gyors tudtok adni egy-két tanácsot mit tudnék tenni?



2018. okt. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a wint,láttam egy videót írd be youtubeba,h: a garancia arra való hogy kitöröljük a srggünket/Hollywood Honda hasonló lenivo laptopról beszél,h használhatatlan!

Ha rám hallgatsz teleítsd ujra a wint ha nem javul és garis vidd vissza ha már nem akkor valszeg vinyó baja lesz

Legközelebb ne Lenovót vegyél mert szerintem nem jók vegyél asust hp-t ezek megbízható márkák!

Nem mindig éri meg spórolni!

Remélem tudtam segíteni

2018. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két éve vettek unokatestvéremék egy Lenovo 100-at, az se volt százas, aki ezt 89 ezerért (operációs rendszer nem volt rajta). HÁROM garanciális javítás után eladták, volt totálisan rossz merevlemez, rossz akku, venti leállása. Műanyag gagyi az ilyen. De ugyanakkor az 5 éves Lenovonak semmi baja, nem is volt, mióta megvan. Akkor még nem Made in Taivan volt...
2018. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HP is egy kalap FOS. 210 ezres hp laptopom 2 év garancia lejárta után kicsivel a ventilátor meghalt, és nem tudom csrélni, mert ahhoz 30 ! db csavart kellene kiszednem, és az egyik beragadt (a menetben forog, de nem jön ki).

Tehát HP-t nem szabad venni!

2018. okt. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 valaszolonak:

Igen nekem is i3 masom van plusz nvidia

Ahogy a videókban is mondta a srác

Meglepődtem mikor vadonatúj laptop és hogy milyen gyors lesz erre kb a 8 éves lenvom lepipálta majd ha rosszabb lesz akkor vissza küldöm garanciába

2018. okt. 23. 07:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább használt üzleti notebookot, ezek nagyon megbízhatók és minőségi alkatrészekből vannak, i5 vgy i7 procival. Sok helyen lehet kapni, cégeknél garancia is van.Ezt a vacakot dobd vissza, gyári hibás lehet.
2018. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!