Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olcsó, de működő hdmi switcher...

Olcsó, de működő hdmi switcher TV -hez?

Figyelt kérdés
Olcsó, de működő hdmi switchert keresek. A TV -men csak egy hdmi bemenet van, ezért szeretnék switchert playstation 4 hez + chromecasthez. Ebayről vettem egyet még régebben, akkoriban ps3 al próbáltam, de nem működött. Tudnátok ajánlani olyat, ami olcsóbb 5000 Ft alatt, de biztosan működik vele mindkét eszköz?

2018. okt. 22. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez biztosan működik, nekem is van belőle:

[link]

Van távkapcsolós változata is, az sem drága.

2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként az előző automatikusan az aktív eszközre vált, távkapcsoló nélkül is.
2018. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

PS4 -el is működne? A leírásban csak PS3 -mat ír, gondolom nincs nagy különbség, de azért megkérdem. Remélem chromecastal is működik, mert ennyiér tényleg jó.


Köszönöm a válaszokat

2018. okt. 23. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyat nem próbáltam, mindenesetre egy LT8631SX IC van benne:

[link]

2018. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!