JBL Charge 4 vagy Xtreme?

Figyelt kérdés
Megéri többet fizetni az Xtreme-ért?

2018. okt. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
egyik sem éri meg, mind úgy szól, mintha légycsapóval püfölnél egy pvc csövet a végénél, de nem csak a jbl-ek, több neves gyártó is beadta a derekát, hogy mindent, amit a természetes hangképről fejlesztések hosszú évei alatt megtanultak és kitapasztaltak, félrelökjék a divat miatt
2018. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kissdanizizi válasza:

Ne halgass a fenti emberre.... Csak nem próbált még ki egyet sem élőben és nem tudja hogy mitől jó egy ilyen hangszóró

Szerintem attól függ:

Az xtreme usb portja hamar beázik de a basszus nagyon átjön (nem úgy mint a sonyknal) ha viszont a Balaton közelében laksz vagy nemtom vagy szeretsz vízben lenni egy hangszóróval akkor jobb a charge 4

Tapasztalatok:az xtreme-nél a 60hz től feljebb lévő basszusok az igazán baszók

FONTOS:bent ha valami alá vagy közé be tudod rakni badlora (az a lényeg hogy le tedd és hogy ami közé vagy alá teszed FA legyen pl íróasztal két lába közé vagy egy öltözőben egy pad alá) olyan akusztikalya lesz és akkora basszusa hogy rendesen üt.


Remélem tudtam segíteni!

2018. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De, hallottam már, nem egyet, máskülönben nem írnék véleményt. Nyilván nem a kis ma kapható műanyag számítógépes vackokhoz képest írtam, hogy nem jó a hangjuk, de ha valaki egy akármilyen (nem Genius) fadobozos hangszórót használ, annak feltűnik, hogy mennyire nem kiegyenlített a hangja. Nem mondtam azt sem, hogy ne lenne basszusa.
2018. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!