Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen magnót érdemes venni,...

Milyen magnót érdemes venni, ami le tud játszani CD-t és kazettát is?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá, de fontos lenne, hogy találjak, akár újat, akár használtat. [link] -ezt néztem, de nagyon drága, 10-15 ezer körül tudnék rászánni, fontos, hogy olyannak lenne, aki tényleg ad ezekre, gyűjti a CDket/kazettákat/bakeliteket, tehát tényleg valami minőségi darabot kéne találnom. Tudom, hogy ez manapság kicsit nehézkes, mert nem ennek van divatja, de ha esetleg van itt valaki, aki ért ilyenhez és segítene nekem, nagyon megköszönni.

2018. okt. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Facen van pár hifi adás csoport meg a MARKETPLACE is tele van .
2018. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon nem tevékenykedhetek facebookon, mert akinek lenne minden ilyen csoportban aktív, marketplace-en meg hiába látok ilyesmit, felvehetem a kapcsolatot az eladóval, de mindenképp jót szeretnék venni és én akkor sem tudom megállapítani a minőséget, ha látom az adatait. Ezért írtam ide, hátha tudtok egy konkrét típust ajánlani.
2018. okt. 29. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó az amit néztél, 18500-ért megkapod.

[link]


Ha minőségre háklis vagy, akkor párezer forint megspórolásáért ne kísérletezz kisnevű gyártókkal.

2018. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ad ezekre, akkor teljesen felejtős amit linkeltél. Annak kb a tízszerese, mint amit linkeltél, ha új kell, és ezt egyben tudja. Meg ugye mellé egy erősítő, ami feltehetőleg már van egy ilyen gyűjtőnek. Egyébként a minőségi darabok régen sem voltak olcsóak. Ha különösebb hangminőségi igény viszont nincs, akkor jó lesz amit linkeltél.
2018. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!