Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 5 éves Orion PIF-32-D...

Van egy 5 éves Orion PIF-32-D LCD televízióm, a hibája autómatikusan ki-be kapcsol, mi a megoldás? .

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves Orion PIF-32-D LCD televízióm, az utóbbi hetekben rendellenesen viselkedik, minden átmenet nélkül, ki, vagy bekapcsol autómatikusan, a nap bármely szakában, akár éjjel is. Mi történhetett vele, esetleg tud valami megoldást (ne tvszerelőt mondjatok, azon már túl vagyok, nem tudott rá megoldást) a problémára?

2018. nov. 6. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:

"Autómatikát" ki kell venni belőle. Legalább a hosszú ó betűt vedd ki belőle.


Ha érintőszenzoros verzió, a szenzor kiiktatása ki lett próbálva?

2018. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kiiktatni az autómatikát?
2018. nov. 6. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicseréled benne az ó betűt o betűre: automatika.

Sajnos gyakori ezen a fórumon az is, hogy a kérdezők nem reagálnak kérdésekre.

De így nem lehet hibát feltárni.

2018. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk is beragadt nemrég a tv oldalán a gomb, a hangerő. Szét kellett szednem, kis porszívózás is mehet ilyenkor. a gomb panelját kikaptam, kis WD40 ment rá, azóta szuper.


Bár úgyse használjuk azokat, csak a távirányítót, szóval akár maradhatott is volna kikötve.

2018. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Az mondjuk elég csúnya lenne, ha TV-szerelő ezt nem tudta volna megoldani, úgyhogy ezt nem tartom valószínűnek (vagy nem igazi szakember volt).

Mindenesetre az említett típus érintőszenzoros elvileg, ha esetleg mégsem, akkor a hátán a jellegzetes "Vestel-pöcök" található csak.

Lehet viszont más gond is, de a kérdező nem reagál, így én sem erőltetem a témát.

2018. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!