Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem az autóba egy 300W RMS...

Vettem az autóba egy 300W RMS 1000W mélyládát és egy 20W RMS ( Az oldalon még 200W RMS volt írva de az érkezett bekötési útmatóba már csak 20 ) 800W erősítőt. De nem szól úgy ahogy én azt elképzeltem. Lehet a kicsi RMS az oka?

Figyelt kérdés

Mélynyomó: [link]


Erősítő: [link]



2018. nov. 7. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Méretre is kicsinek tűnik az erősítő, talán még feszültségnövelő tápegység sincs benne, én megnézném.

Utána meg kellene mérni, hogy mennyi tápot ad a végfokoknak, abból lehet következtetni a kivehető teljesítményre.

De azt is említik, hogy 5 A maximális áramfelvétel:

5 x 14,4 = 72 W

Ha viszont csak a biztosíték 5 A, az nem jelenti, hogy annyit is vesz fel, hiszen azt nagyobbra szokás méretezni.

2018. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahham, viszont ahoz gondolom megkéne bontani, akkor meg szerintem bukom a garanciát róla.
2018. nov. 7. 15:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt viszont megreklamálhatom hogy téves információ volt az oldalon és hogy vegyék vissza. Esetleg valami erősítő ajánlás ami meghajtja ezt az egy árva mélynyomót de nem is kerül csillagászati összegbe ?
2018. nov. 7. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
14 napig visszaveszik szó nélkül, ha netről vetted. Monoblokkot vegyél és legalább macaudio legyen az is, annál alább ne add.
2018. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A ládához olyan kellene ami hídba köthető, vagy mono.
2018. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 JulesTS ***** válasza:
100%

Egy normális fejegség többet tud annál az erősítőnél. Ezzel már normálisan meg lehet hajtani azt a ládát:

[link]

Ha sokallod rá a pénzt, akkor apróhírdetési oldalakon 15..20eFt-ért már ki lehet fogni monoblokkot.

2018. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
electronic-starról ne vásárolj soha semmit, ez az oldal olyan mint valami kínai olcsó szarok lefolyója... egy jobb erősítővel jól fog szólni ez a cucc, de még hagyd bejáratni is(ha meg lesz a normális erősítő hozzá), pár órát még alakulni fog a hangja.
2018. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jézusom !

Auna végfok.......

Tudod mi van abban ?

Egy ugyanojan ic-s végfok ami az autórádióban is van,,csak durván " túlwattozva "

Ez lehetne akár az üvegtigrisben is :

Van Auna erősítőd ?

Van !

Akkor dobd ki a pi..ba rendes erősítőt kérek...

2018. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs ,,,,ugyanolyan....
2018. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!