Mi a baja a hifimnek és a házimozi mélynyomónak?

Figyelt kérdés

Azt csinálja néha a hifi hogy pár gomb mást csinál mint amit kellene, a felfele hangszabályzó nem mindig működik, néha pl: 3 hangerőn van, én nyomok egyet és máris az 5-ön van. Később megint semmi baja és működik rendesen egy darabig.

Vegyem el javíttatni mert teljesen mag foglya adni magát?


A házimozim mélynyomójának az a baja hogy a mély hang nem szól.

Ritkán szokom használni.

Meg szoktam kicsit nyomatni a hangerőt, meg le kapcsolni és utána jól működik egy darabig.


Mély hangfalt régen be nyomtam véletlenül mert nem szolt mindig és akkor szólalt meg mikkor ott volt az ujjam, de porszívóval sikerült ki szívni a be horpadást. Szervizbe meg csinálták régen kábelt kellet forrasztani. És itthon s hangszórót meg csináltam porszívóval ne legyen be horpadva. Pár évet ki bírt és most az a gond amit az elején el mondtam.

Vegyem el javíttatni mert teljesen mag foglya adni magát?



2018. nov. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
"mag foglya"= meg fogja
2018. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak siettem.


Cuccaimra tudsz választ adni?

2018. nov. 7. 19:50
 3/7 repulo ***** válasza:
Vidd el javíttatni! Hifi valószínűleg kontaktos, a hangszórót meg sikerült leégetni.
2018. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"a hangszórót meg sikerült leégetni."


Nem sokat használtam

Csak nagyon picit látszik a horpadás.

Kép:

[link]

2018. nov. 7. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Be járatom a mélynyomot, akkor miért működik jól egy darabig?
2018. nov. 9. 19:52
 6/7 A kérdező kommentje:
A hifi is miért működik 2-napja újra jól?
2018. nov. 9. 19:54
 7/7 anonim válasza:
Volt nekem is egy Aiwa "hifim", azt hiszem NSX 111-es. Tíz év után elkezdte összekeverni a funkciókat, pl. ha megnyomtam a cd play gombot akkor átváltott rádióra, vagy szünet gomb lenyomásakor hangszínt váltott. A hangerő gombbal nem lehetett erősíteni, csak halkítani. Nem egyedi probléma, barátom hifije is ugyanilyen lett x idő után. Lehet h valami processzor döglik meg bennük, nem tudom. Dobtam az egészet a kukába. Vettem egy 10 éves NAD erősítőt, ami lehet h még 20 év múlva is erősítő lesz (kisebb javításokat is beleszámítva).
2018. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!