Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bluetooth hangszórót...

Milyen bluetooth hangszórót javasolnál, ami egy nem halk autóban is okés lenne, és nincs elszállva az ára?

Figyelt kérdés

A méret annyira nem gond, nem sétálni akarok vele, hanem hol a bogrács mellett, hol a múlt ezred Opel járgányában durrogtatni, ami miatt gondolom kár lenne súly- és mérettoleranciát bevezetnem. Ha befér az ajtón, jó. Abban is benne lennék, hogy valamennyire építeni (mondjuk kitből), vagy ha van nagyon jó és nagyon jól kivitelezhető leírás komplett építésre, az se különösebben problémás, de nyilván előny lenne egy olcsó autós szubcső árán beszerezhető rendes, szélessávú, lehetőleg sztereó bluetooth boomboxféleség. Keresgéltem, szerintem nem eléggé, mert irdatlan árakkal sikerült elfogadható fizikai méreteket mutatót találni, a méretüket megcáfolókról meg ne is beszéljünk (és azokról a kompromisszumokról se)!


Köszönök minden meglátást és tanácsot!



2018. nov. 8. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ár ėrtėkbe Marshall
2018. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autós erősítő, bluetooth vevő (12 voltos), plusz mélyláda, plusz egy autó akku. Kicsit nehéz szett, de garantáltan jól szól. Ha érdekel a bekötés, segítek.

[link]

[link]

[link]

2018. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bogrács mellé ilyet, pont ez van nekem évek óta.

[link]


Autóba meg egy FM transmittert (ha van benne autós rádió)

[link]

2018. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Bogrács mellé ilyet, "

Ha figyelmesen elolvasod a kérdést, kitűnik belőle a boombox kifejezés. Ez eléggé meghatározza a kategóriát, aminek a közelében sincs az általad linkelt kb. max. 5W teljesítményű csoda.

2018. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy JBL Xtreme-et javaslok, akár használtan is. Azzal nem lesz gond se a kocsiban, se a kertiparty-n való zenehallgatás.
2018. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!