Tudtok olyan boltot ahol Black Fridaykor igazi leárazások vannak amikre tényleg megéri lecsapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg helyen átverés, egy pár héttel, hónappal előtte megemelik a termék árát és black fridaykor lecsökkentik az eredeti árra. De mégis, van olyan bolt ahol PS4-re és RAM-okra van legalább 40% akció és nem úgy, hogy előtte korábban meg felemelték az árát? Ha nincs akkor inkább spórolok még és később veszek.

2018. nov. 8. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly az Edigital.hu-n fényképezőgépet vettem ténylegesen féláron. Egész éjszaka a gép előtt ültem, mert nagyon nehéz a rendelés olyankor.
2018. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ilyen nincs. Sosem áraznak le ennyivel semmit, előzőleg felviszik az árat és utána visszacsökkentik. Pont az edigital az, ami ezt állandóan megcsinálja, vagyis inkább azt csinálja, hogy akciós a termék, aztán nem akciós, ez így van pár hétig és utána black friday lesz az akciós ár, ami mindig is volt.

Általában kiállított termékeket, vagy régen ott porosodó termékeket adnak el black friday-ben, ami nem éri meg.

Sosem fognak 40%-ot engedni.

2018. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Black Friday 90%-ban tényleg átverés. Sokszor nemhogy nincs akció, de még drágább is. Olyan, mint a drogériákban a parfümakció. Az egész évben 4500 Ft-ért árult parfüm karácsony előtt "nagy" akcióban van: 9000Ft-ról 6000Ft :) Ez aztán nagy akció, hogy valójában 1500Ft-al drágább.

Senkinek ne legyenek illúziói, egy bevált terméket, ami fogy nem fog senki sem odaadni semmilyen akcióban.


De azért érdemes nézelődni, mert kifogni azért kilehet 1-2 dolgot, de ez nagyon ritka. Tavaly pl. Jamo DS7 hangrendszer 80 ezerért volt, vagy éppen Jamo SB40 soundbar 100 ezerért. Ez tényleg valóban akció volt.

2018. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hazai boltok esetében nincs ,de német oldalakon igen.
2018. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyik évben 80 ezres telefont vettem 60 ezerért, de ez is percek alatt elfogyott. Így megérte, mert rendes gyári garancia volt rá. GSM boltokban 65-70 körül meg lehetett volna venni, de azokban kevésbé bízom meg máshogy van a garancia is (és annak kezelése is).
2018. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!