Olcsó laptop vagy tablet?

Figyelt kérdés

Tervezek venni sulihoz, illetve utazásokhoz venni egy kicsi laptopot, vagy tabletet.

Kettő az egyben laptopokkal az a bajom, hogy eléggé drágák. Tabletet úgy használnám mint egy laptopot (Bluetooth billentyűzet, egér, egyéb.), és egyben az érintő képernyőjét is használnám (stylussal aláírás, esetleg rajz).

Lehetőleg valami olcsó, max 50 ezres laptop vagy tablet kéne. Ha valaki tabletet használ olyan módon ahogy leírtam, kíváncsi vagyok tapasztalatokra is.



2018. nov. 13. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Hát akkor már inkább tablet, mert 50 ezerért normális laptopot nem fogsz találni, tablet meg azért már van 50 ezerért normálisabb, nyilván nem tud annyit, mint a laptop, de szerintem jobban jársz vele!
2018. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tabletet, nem tudnék írni, de az euronicsban jelenleg 59ezerét van egy alcor snugbook q1421 laptop. Windows 10-el. Szerintem nagyon megéri.

Szép kijelző, hosszú üzemidő, 4magos proci, 4gb ram, 64gb emmc, ssd bővíthetőség, usb, hdmi, lan, wifi, microsd. Nagyon könnyű és lapos, 14,1"-méret.


Negatívumot is írok: a hangja pocsék, de fülhallgatóval, vagy hangszóróval jó.

2018. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsó Intel Atomos notebooktől a hajad tépnéd, olyan lassú.

Ami megvethető már, 60 ezres Huawei MediaPad T5

[link]


Igényelt tisztaszoftver.hu-n az ingyenes Microsoft licenceket (Androidon is így teljes Office, 1 TB OneDrive tárhely)


Vezetékmentesen tudod tükrözni a képét okostévére, csatlakoztathatsz hozzá bluetooth billentyűzet+egér kombót, így otthon kényelmes asztali gépként is használhatod.

2018. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!