Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Switch vagy Xiaomi...

Nintendo Switch vagy Xiaomi Blackshark?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Épp a fentiek valamelyikét készülöm megvenni, de még nem sikerült döntésre jutnom. Ebben szeretném kérni a segítségeteket. A Nintendo Switch egy kicsit túlárazott konzol, de rengeteg exkluzív játékkal rendelkezik. Elsősorban a The Legend of Zelda: Breath of the Wild és a Pokémon Let's go Pikachu miatt szeretném megvenni. Nagyon praktikus konzol, mivel kitűnően alkalmas otthoni játékhoz, a tv-hez kötve; utazáshoz, mivel maga a konzol tablet-méretű; illetve baráti összejöveteleknél csakis a Nintendo Switch nyújthat igazi partyjáték-élményt, mivel (ha jól tudom😬) akár 12 kontrollert is lehet hozzá csatlakoztatni. De sajnos nem csak a konzol túlárazott, hanem a játékok is. A legtöbb játék kb 5000Ft-tal drágább, mint a hasonló játékok Xbox-ra, PS-re vagy PC-re.

A Xiaomi Blackshark egy nagyon erős gamer telefon, amit egy Joystick-kal együtt kapsz. Vízhűtéses és nagyon jó az aksija, direkt játékra tervezett. De sajnos telefonra nincsenek túl jó minőségű játékok, nem rendelkeznek olyan grafikával és inkább az olyan 2D-s, rajzolt grafikájú, "buszon ülős" játékokkal tudsz csak játszani rajta.(Mielőtt bárki mondaná, hogy a Fortnite/PUBG Mobile-nak jó a grafikája, leszögezem, hogy nem igazán szeretem a Battle Royale-t) Viszont a telefon rengeteg más hasznos dologra is használható, a Nintendo Switch viszont nem igazán. És nem biztos hogy megérné egy új konzolt venni 1-2 játék miatt, amik amúgy is nagyon drágák. Szóval légyszi segítsetek... Köszi☺️



#Nintendo #Gaming #switch #Xiaomi #Nintendo Switch #Xiaomi telefon #Blackshark #Black Shark #Xiaomi Blackshark #gaming telefon
2018. dec. 4. 16:07
 1/5 repulo ***** válasza:
2018. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:

Ha már teló, inkább a Pocophone.

[link]

2018. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, a 'mobil gaming' kifejezés nem véletlenül számít közröhejnek az összes gaming közösségben.

Igazából leírtad te is a kérdésben:

Egyszerűen még nem tart ott, nem készítenek mobilra olyan minőségű játékokat amiért megérné.

Lehetségesnek tartom viszont hogy pár év múlva teljesen más lesz a helyzet, mert most mintha elkezdtek volna beindulni a dolgok.


És valóban, két cím miatt Switchet sem éri meg venni...


Ha jelenleg nincs mobilod vagy sürgősen cserére szorul akkor nem rossz választás a BlackShark, még csak túl sincs árazva annyira és tényleg brutális egy eszköz, csak számíts arra hogy a játékok terén meg se közelíti azt amit egy mai PC, konzol vagy akár kézikonzol nyújtani tud.


Ha pedig nem ez a helyzet akkor nézd meg hogy milyen játékok vannak Switch-re és hogy mi érdekel belőle. (Nem nagy könyvtár egyelőre de szerintem már vannak nagyon jó címek és fog még jönni bőven)

2018. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Switch.

Ezt a telefon játékra marhaságokat hagyjuk. Az nem is nekünk, hanem a kínaiknak van csak készítve. Alapból valószínűleg túlárazott a telefon, annál meg kb. olyan fontos az ár érték arány, mint a számítógép esetében. Normálisan választva veszel telefont alsó hangon 4 évig ki kell szolgálnia téged, ha vigyázol rá. 4 éve, a brazil foci vb idejében vettem a Sony Xperia Z1-et, minden játék tökéletesen futott rajta, az újabbak is (nyáron cseréltem le).

2018. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom hogy mobil a jövő és ez a teló pedig piszokjó és nem csak játékra. Én tavaly vettem, igaz nem vagyok már gyerek se de rengeteget játszom..

Vannak sznobok is akik egy-két játékcímért megvesznek egy teljes konzolt tartozékokkal mint például a sógorom de ezt a Nintendós japánok különösen jó érzékkel mindig megérzik és ezen van a tényleges haszon. Nekem még a legelsők és majd az advance sp gépet is megvettem de véleményem szerint béna volt a Nintendo mindig is. Meg ez a pokemon marhaság..

Emlékszem hogy megváltás volt amikor a playstation1 megjelent és váltottam arról a vacakról.

2019. ápr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!