Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erősitő és aktív mélyláda...

Erősitő és aktív mélyláda bekötése de hogyan? (Lent tovább)

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy technics su vx700 erositom es egy cerwin vega xls 12s aktiv melyladam. A helyzet a kovetkezo mivel ez nem egy mai erosito igy nincs rajta kulon melysugarzonak bemenet. Es az lenne a kerdesem hogy ha hangszoro kabellel ossze kotom az erositot es az aktov melyadat szolni fog? Mar mint az erosito B kimenetere kotnem az aktiv melylada HI LEVEL IN bemenetere hangszoro kabellel. Ez igy jarhato ut lenne? Az erositon csak banan dugok vannak kulon melyladanak nincs kialakitva semmi igy a melylada rca LINE IN es a LFE IN csatlakozasi lehetosegeket nem tudom hasznalni mert nem tudom hova kotni az erositobe. De azt meg nem tudom hogy ha az elkepzelesem szerint kotom be hogy az erosito egyik banandugojara es a melylada HI LEVEL IN-be kotom akkor ugy megszolaltatja az erosito a melyladat?
2018. dec. 7. 22:51
1 2
 1/19 repulo ***** válasza:
Az aux-ra, vagy a tape rec-re egy RCA-RCA kábel és meg is vagy.
2018. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen ez lett volna a kovetkezo kerdesem hogy van meg az erositon tape dat rec out illetve playback es meg egy power amp direct csatlakozasi lehetoseg is. Szoval azt mondod rca rca kabel az aktiv mely rca LINE IN re es az erosito tape dat rec out rca igy kossem ossze es jo is?
2018. dec. 7. 23:48
 3/19 repulo ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom korrekt vagy! Annyi a kerdesem az rca kabel milyen minosegu megyen?
2018. dec. 8. 00:00
 5/19 repulo ***** válasza:
Szerintem túl nagy jelentősége nincs, de ne a legeslegolcsóbb legyen ha egy mód van rá, bár ki tudhatja. :-)
2018. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom :) meg annyi kerdesem lenne ha szabad hogy vegul is ez a tape rec out ez milyen csatlakozo? Vagy regen ide kotottek az aktiv melyladakat vagy mire szolgal az erositon ez az elnevezesu csatlakozo? Csak hogy megertesm a miertjet is :)
2018. dec. 8. 00:12
 7/19 A kérdező kommentje:
Illetve amit felvazoltam en lehetoseg az a gyakorlatban mukodott volna vagy sem? A hangfal kabeles bekotesi verziom?!
2018. dec. 8. 00:14
 8/19 repulo ***** válasza:

Fiatalka lehetsz.

Onnan tudtál magnóval felvenni rádióról, cd-ről, bármiről.

Nem lett volna jó.

Azt tudtad volna még csinálni, hogy a két hangfal kimenetre kötöd a Hi input-ját a mélynek, ő levágja a maga mélyeit, és ezek nélkül megy tovább a két frontra az out-on.

2018. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Oszinten bevallom az vagyok igen de magyon orulok a felvilagositasnak. Meg csak most kezdett erdekelni ez az egesz hangfal tema meg erositok. Ertem es a 2 verzio kozul az amit te mondasz rca-rca az a legjobb megoldas ebben az esetbe akkor gondokom?:)
2018. dec. 8. 05:04
 10/19 A kérdező kommentje:
Illetve ha Y ba kotom az milyen hatassal lenne a melyladara? Rca a tape rec-re es az aktiv melyladan meg a LFE IN-re? Illetve a ladan lehet allitani a HZ 50-80-120 ezek kozul szerinted melyikre erdemes tenni?
2018. dec. 8. 05:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!