Mit lehetne még venni egy PC/gamer fannak, ha már mindene megvan? Apróságra gondoltam!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresztapámnak akarok a PC-hez vmi kis kiegészítő apróságot, de gyakorlatilag mindene megvan.

Esetleg valakinek ötlet? Max 7ezerig!


Ezek vannak már neki, amiről tudom, hogy kapott, vagy éppenséggel pont én vettem:


-gamer billentyűzet/egér/egérpad

-Gamer szék/szőnyeg

-Gamer szemüveg

-USB port elosztó 3.0

- Egérvezeték tartó

- USB hangkártya javító


A gépen filmet néz, digitalizál, felvesz TV tuneren keresztül adásokat, és rengeteget játszik, kormányt használ, egyéb kontrollert nem!


Eredeti játék, utalvány, kedvenc játékához kapcsolódóan bögre, póló stb, ne írjátok, ezeket nem szeretnék venni! Mindenképpen a géphez valami, ami vagy a játékhoz hasznos, vagy csak simán a PC használatot segíti, teszi jobbá!


Ha valakinek bármilyen apró ötlete lenne, azt nagyon megköszönném! :)



2018. dec. 11. 12:02
 1/5 repulo ***** válasza:

Semmi értelmük, főleg a porszívónak, de tessék. :-)

[link]

[link]

2018. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Porszívója is van :D

A másiknak tényleg semmi értelme :D


De köszönöm!: )

2018. dec. 11. 13:55
 3/5 repulo ***** válasza:
:-)
2018. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 repulo ***** válasza:
2018. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aki hasonló gonddal küzd, annak ötletként:


[link]


Én emellett döntöttem :D

2018. dec. 12. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!